header

Aktualności

|Intensywny początek sezonu jesiennego na Hipodromie

Trwa wakacyjna przerwa, podczas której na Hipodormie mozna oglądać Międzynarodową Wystawę Kotów oraz Międzynarodową Wystawę Psów. Zapraszamy na te imprezy. My zaś powracamy do imprez jeździekcich już od wrzesnia. Przed nami bardzo aktywna jesień!  W dniach 6-8 września zapraszamy na Międzynarodowe Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego WKKW (jeździecki triathlon). Następnie, od 16 do 18 września zapraszamy na Mistrzostwa Pomorza w skokach przez przeszkody, a już w ostatni weekend września, po raz pierwszy na Hipodromie rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu. Będzie to zarazem pierwsza w tym sezonie impreza halowa.  Zapraszamy we wrześniu na Hipodrom! 

więcej

|Odwołanie wyścigów w 2019 roku

W związku z decyzją o odwołaniu mityngu wyścigowego w dniach 13-14 oraz 20-21 lipca prosimy o zapoznanie się z oświadczeniem władz PKWK, Toru Służewiec i Hipodormu Sopot w tej sprawie. 

więcej

|Oświadczenie Zarządu Hipodromu w sprawie ewentualnej obecności wirusa EVA

więcej

|Hipodrom Sopot serdecznie zaprasza na Wyścigi Konne

Hipodrom Sopot serdecznie zaprasza na Wyścigi Konne w dniach 13-14 oraz 20-21 lipca. Wstęp bezpłatny. Szczegóły w zakładce WYŚCIGI

więcej