HIPODROM SOPOT

Live camera bar fbook bar en bar
 

Aktualności

|Bilety na CSIO***** Sopot 2015 już w sprzedaży!!

Rusza sprzedaż biletów na CSIO***** Sopot 2015Międzynarodowe Oficjalne Zawody w Skokach na sopockim Hipodromie co roku przyciągają rzeszę fanów jeździectwa, a także tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas. W tym roku organizatorzy, Hipodrom oraz Miasto Sopot, szykują jeszcze bardziej pasjonujące widowisko, gdyż sopockie zawody otrzymały najwyższą – pięciogwiazdkową – rangę rozgrywek. A to oznacza, że na Hipodromie zjawią się najlepsi zawodnicy z całego świata. Można już zakupić bilety na to wydarzenie.

Na Hipodromie od 4 do 7 czerwca chętni zobaczą najlepszych jeźdźców z różnych zakątków świata radzących sobie z wymagającymi trasami na parkurze. Podczas zawodów odbędą się zarówno konkursy indywidualne, jak i drużynowy. W tym roku stawka jest niezwykle wysoka, gdyż ranga zawodów wzrosła! Międzynarodowa Federacja Jeździecka przyznała prawo organizacji sopockich zawodów w najwyższej światowej randze 5* (pięciogwiazdkowej). Do tej pory turniej posiadał rangę 3* (trzygwiazdkową). Są to jedyne zawody w skokach jeździeckich w Polsce, które otrzymały takie wyróżnienie.

Informacje o sprzedaży biletów na tegoroczne zawody w skokach na sopockim Hipodromie:

Ceny biletów za dzień:

Czwartek – piątek  (4-5.06 2015 r.) – 5 zł ulgowy / 10 zł normalny

Sobota-niedziela (6-7.06 2015 r.) – 10 zł ulgowy / 20 zł normalny

 

Karta Sopocka uprawnia do zakupu biletu w cenie ulgowej:

Rodzinny (2+2) za dzień:

Czwartek-piątek (4-5.06 2015 r.)  – 25 zł

Sobota-niedziela (6-7.06 2015 r.) – 50 zł

 

Karnet na całe zawody kosztuje 25 zł ulgowy /  50 zł normalny.

W czasie imprezy bilety będzie można nabyć w kasach znajdujących się od ul. Polnej i ul. Subisława.

Przed imprezą sprzedaż biletów możliwa jest drogą internetową: www.eventim.pl oraz w salonach Empik.

 

Skrót CSIO pochodzi z języka francuskiego, który jest oficjalnym językiem Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej (Fédération Equestre Internationale – FEI) i oznacza „Concours de Saut International Officiel”, w tłumaczeniu na język polski  – „Międzynarodowe Oficjalne Zawody w Skokach”. Pierwsze tego typu zawody odbyły się w Polsce w 1927 roku. Od 2009 roku, po krótkiej przerwie, Sopot jest ponownie gospodarzem tego wydarzenia.