HIPODROM SOPOT

Live camera bar fbook bar en bar
 

Aktualności

|Wyścigi Konne Sopot 2024

Bilety w przedsprzedaży można zakupić na stronie Eventim.pl, w dniach wyścigów będą także czynne kasy przy bramie od ul. Polnej. W sobotę 20 lipca zapraszamy na konkurs kapeluszy. 

więcej

|Nabór wolontariuszy na CSIO4* Sopot 2024

Hipodrom Sopot zaprasza do udziału w wolontariacie na międzynarodowych zawodach CSIO4* w Sopocie, które odbędą się w dniach 13-16 czerwca 2024 roku. Gwarantujemy współpracę z pozytywnymi ludźmi, niesamowitą atmosferę oraz sport na najwyższym światowym poziomie. Rekrutacja trwa do 20 maja 2024.Termin wolontariatu: 10-16 czerwca 2024. Aby zostać naszym wolontariuszem wystarczy: mieć ukończone 16 lat do dnia 10 czerwca 2024, zapoznać się z Regulaminem Wolontariatu CSIO Sopot, wypełnić formularz zgłoszeniowy: Formularz zgłoszeniowy wolontariat CSIO 4* SOPOT (google.com), jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, musisz posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego. Naszym wolontariuszom zapewniamy: udział w międzynarodowym wydarzeniu sportowym, wyżywienie, odzież obrandowaną do pracy na zawodach, dla osób przyjezdnych nocleg na terenie Hipodromu Sopot (należy mieć swój materac, karimatę). Dołącz do nas, zostań jednym z naszym najlepszych wolontariuszy! Szczegóły na stronie: Wolontariat – CSIO Sopot Masz pytania skontaktuj się z nami: wolontariatcsio@gmail.com lub 513-908-511

więcej

|WKKW Sopot Horse Trials czas zacząć

Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie zawody konne.com. W piątek zapraszamy na ujeżdżenie i skoki, w sobotę i niedzielę na przemian na kross oraz skoki. 

więcej

|Wyścigi konne Sopot 2022

Bilety w cenie: Normalny - 15 zł Ulgowy 7 zł  Ulga przysługuje emerytom, rencistom, uczniom i studentom do 26 r.ż. oraz posiadaczm Karty Sopockiej, za okazaniem ważnego dokumentu.  Dzieci do 6 r.ż. nie potrzebują biletów.

więcej

|Kursy sędziowskie

Organizator:  Hipodrom Sopot Sp. z o.o.Kontakt/zgłoszenia: Leszek Pawlak, +48 667 540 540, zawody@hipodrom.sopot.plProwadząca: Ewa Porębska - Gomółka Kurs podstawowy dla sędziów konkurencji skoki:-Niedziela, 05.12.2021, rozpoczęcie około 10:00-cena: ok 200 zł Seminarium licencyjne dla sędziów konkurencji skoki:-Poniedziałek, 06.12.2021, rozpoczęcie około 13:00-cena: ok 100 złOstateczna cena kursów będzie uzależniona od ilości uczestników. Prosimy o jak najszybsze dokonywanie zgłoszeń.

więcej

|Wyścigi konne Sopot 2021

Gonitwy odbęda się w godzinach 15.00 - 19.00. Szczegółowy plan gonitw znajdą Państwo w zakładce "Wyścigi".  17 lipca zapraszamy także do udziału w konkursie kapeluszy pod patronatem Farys Design oraz Biotaniqe.   

więcej

|Finał JumpOFF Hipodrom 2019/20

Zawody odbywają się bez udziału publiczności, ale są transmitowane online. Transmisję można oglądać na stronie: zawodykonne.com

więcej

|Sopot w czerwonej strefie

Zawodników oraz ich ekpiy obowiązują następujące zasady: 1. Na całym terenie Hipodromu, także w przestrzeni otwartej, należy zasłaniać usta i nos. Z nakazu zwolnieni są tylko jeźdźcy w trakcie przejazdu / treningu / rozprężenia. 2. Ekipa danego zawodnika może przebywać na Hali tylko podczas jego przejazdu. Po zakończeniu przejazdu należy natychmiast opuścić halę. 3. Na rozprężalni mogą przebywać tylko zawodnicy (maks. 10 osób), zaś do każdego konia może być tylko jedna osoba dodatkowa (trener lub luzak lub rodzic).

więcej

|Wracamy!

Zapraszamy do naszego kalendarium, gdzie można znaleźć informację o planowanych zawodach. Równocześnie informujemy, że zgodnie z obostrzeniami rządowymi, zawody konne rozgrywane są bez udziału publiczności. Uczestników zaś prosimy o zapoznanie się z "Wytycznymi w sprawie warunków organizacji zawodów jeździeckich w Polsce w związku z COVID-19" dostępnymi na stronie PZJ.

więcej

|Finał JumpOFF Hipodrom

Zawody odbędą się bez udziału publiczności. W miarę możliwości prowadzona będzie transmisja online. Na terenie zawodów przebywać mogą jedynie zawodnicy i członkowie ich ekip. Wszystkie rozliczenia dokonywane będą online. Wpłaty prosimy dokonywać na numer konta Hipodromu: PKO Bank Polski Nr rach: 73 1440 1101 0000 0000 1146 9353. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem księgowości pod numerem tel. 725 857 000. Prosimy o podawanie w zgłoszeniach swoich numerów kont bankowych, na które przekazane zostaną nagrody finansowe. Zawodników prosimy o uzupełnianie ewentualnych braków w dokumentacji drogą elektroniczną (skany lub zdjęcia dokumentów można przesyłać na adres leszekpawlak@icloud.com). Wybrani właściciele koni mogą zostać poproszeni o przesłanie skanów lub zdjęć paszportów. W czasie trwania zawodów wszystkie zmiany na listach startowych dokonywane będą drogą SMS pod numerem tel. 667 540 540 (koszt każdej zmiany to 20 zł, płatne przelewem). Zapisy na kolejne dni: w przypadku zmian w stosunku do tego, co zostało zgłoszone, prosimy o wprowadzanie korekt w panelu zgłoszeń najpóźniej do pół godziny po zakończeniu ostatniego konkursu w dniu poprzedzającym. Informacja o godzinach wydawania siana i słomy umieszczona zostanie na drzwiach magazynu (magazyn znajduje się w obrębie nowych stajni, koło stajni nr 5). We wszystkie dni magazyn będzie czynny do godz. 20.00. Później nie będzie możliwości wydawania siana i słomy. W ramach profilaktyki na terenie zawodów przeprowadzane będzie odkażanie klamek, poręczy, włączników światła itp. Apelujemy do uczestników zawodów o odpowiedzialność i nie branie udziału w wydarzeniu w przypadku wystąpienia objawów chorobowych. Prosimy również o ograniczenie do niezbędnego minimum czasu przebywania na terenie Hipodromu. Prosimy również o ograniczenie do niezbędnego minimum ilości osób przebywających na rozprężalni. Prosimy o śledzenie naszej strony, o ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

więcej

|Halowe zawody Dzieci i Młodzieży

Podczas zawodów zostaną również rozegrane pierwsze kwalifikacje do CSIO Sopot Young Stars. Dla publiczności wstęp na zawody jest BEZPŁATNY. Zapraszamy!

więcej

|Intensywny początek sezonu jesiennego na Hipodromie

Trwa wakacyjna przerwa, podczas której na Hipodormie mozna oglądać Międzynarodową Wystawę Kotów oraz Międzynarodową Wystawę Psów. Zapraszamy na te imprezy. My zaś powracamy do imprez jeździekcich już od wrzesnia. Przed nami bardzo aktywna jesień!  W dniach 6-8 września zapraszamy na Międzynarodowe Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego WKKW (jeździecki triathlon). Następnie, od 16 do 18 września zapraszamy na Mistrzostwa Pomorza w skokach przez przeszkody, a już w ostatni weekend września, po raz pierwszy na Hipodromie rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu. Będzie to zarazem pierwsza w tym sezonie impreza halowa.  Zapraszamy we wrześniu na Hipodrom! 

więcej

|Odwołanie wyścigów w 2019 roku

W związku z decyzją o odwołaniu mityngu wyścigowego w dniach 13-14 oraz 20-21 lipca prosimy o zapoznanie się z oświadczeniem władz PKWK, Toru Służewiec i Hipodormu Sopot w tej sprawie. 

więcej

|Z ogromnym żalem informujemy, że zmarł Wojciech Kowerski

Z ogromnym żalem informujemy, że zmarł Wojciech Kowerski, jeździec, trener, koniuszy, wieloletni pracownik Hipodromu, gospodarz toru, wielki przyjaciel koni, sopocianin z wyboru. Był luzakiem kadry olimpijskiej WKKW-istów, występował w filmach, między innymi w „Ogniem i mieczem”, „Krzyżakach”, „Starej Baśni”, zaś dla tych, którzy byli ciekawi historii Hipodromu zawsze miał w zanadrzu kilka wspaniałych historii i anegdot. Będzie nam ogromnie brakowało Jego obecności, opowieści „z dawnych czasów” oraz tego, jak dbał, by na sopockich wyścigach bomba zawsze na czas szła w górę. Pozostajemy pogrążeni w smutku. Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy najszczerszego współczucia.

więcej

|Przed nami wielki finał cyklu JumpOFF Hipodrom

Większość zawodników  to stali bywalcy Hipodromu. Przyjeżdżają na zawody z kilkoma końmi, na których startują w  różnych konkursach, w zależności od wieku, umiejętności i stopnia przygotowania konia. Uważny widz może też zauważyć, że pomiędzy zawodnikami panuje duch dobrej, sportowej rywalizacji – takie zawody to doskonała szkoła charakterów, tutaj bowiem liczy się opanowanie i umiejętność podejmowania rozsądnych decyzji, które nie zagrożą ani jeźdźcowi, ani jego wierzchowcowi, ale też zwiększą szansę na zwycięstwo.   Zawody w skokach rozgrywane są na placu zwanym parkurem, a w poszczególne konkursy różnią się od siebie stopniem trudności i wysokością przeszkód. Zawodnicy pokonują przeszkody według ustalonej kolejności (przeszkody są numerowane), a pomyłka lub pominięcie którejś powoduje eliminację, podobnie jak sytuacja, w której koń odmawia przeskoczenia przeszkody. Punkty liczone są za czas przejazdu, a odejmowane za zrzutki i przekroczenie normy czasu.   Podczas zawodów  JumpOFF Hipodrom zawodnicy mogą wziąć udział w konkursach o różnej trudności i różnej wysokości przeszkód, a zaliczanych do następujących rund:   Runda Pony – wysokość przeszkód do 50cm Runda Biała – wysokość przeszkód do 60 cm Runda Brązowa - wysokość przeszkód do 90 cm Runda Srebrna - wysokość przeszkód do 105 cm Runda Złota - wysokość przeszkód do 115 cm Runda Platynowa - wysokość przeszkód do 125 cm Runda Bursztynowa - wysokość przeszkód do 135 cm Runda Diamentowa - wysokość przeszkód do 145 cm   Rozgrywki potrwają od 12 do 14 kwietnia w godzinach 8:00 – 19:00. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

więcej

|Międzynarodowe Zawody w Ujeżdżeniu CDI Sopot

Ujeżdżenie nazywane jest często jeździeckim tańcem - to niezwykle piękna i wymagająca ogromnej koncentracji dyscyplina sportowa, której zadaniem jest sprawdzenie relacji między koniem i jeźdźcem. Często oglądając ich na czworoboku ma się wrażenie, że koń odczytuje myśli jeźdźca i reaguje na nie bezbłędnie. Takie zgranie i wzajemne porozumienie wymaga lat wspólnej pracy. W tym roku na Hipodromie zawody w Ujeżdżeniu zagoszczą trzykrotnie. Po raz pierwszy w lutym (w dniach 8-10), następnie w czerwcu, kiedy to odbędą się również Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu, oraz jesienią, ponownie na Hali Pomarańczowej. 

więcej

|Znamy datę Międzynarodowych Zawodów CSIO5* Sopot 2019

Tegoroczne zawody CSIO5* Sopot po raz kolejny będą rozegrane w najwyższej światowej randze 5*, zaś rozgrywany w Sopocie konkurs drużynowy Pucharu Narodów (Longines FEI Jumping Nations Cup) już po raz drugi w historii został zaliczony do pierwszej dywizji europejskiej. Tym samym Sopot znalazł się na liście organizatorów najbardziej prestizowych zawodów w Europipe. 

więcej

|Pierwszy ran na Hipodromie Międzynarodowe Zawody na hali

Oprócz sportu na najwyższym światowym poziomie organizatorzy przygotowali dla publiczności również inne atrakcje: na hali będzie można kupić biżuterię inspirowaną tematyką jeździecką oraz sprzęt dla koni i jeźdźców, a także kawę, herbatę i słodkie przekąski. Na miejscu można też zjeść obiad w znajdującej się na hali restauracji lub w food trucku przy stajniach. CSI2* Sopot 10-13 oraz 17-20 stycznia, godz. 9.00 – 17.00 (godziny mogą ulec zmianie) Hipodrom Sopot Hala Pomarańczowa Wstęp bezpłatny

więcej

|Zakończyły się Międzynarodowe Zawody w Ujeżdżeniu CDI3*

W trakcie trzech dni trwania zawodów rozegrano łącznie 35 konkursów. W najważniejszym, rozegranym w niedzielę 11 listopada Grand Prix Freestyle, triumfował z wynikiem Mateusz Cichoń. Na czworoboku można było także zobaczyć wielokrotną medalistkę Mistrzostw Polski, uczestniczkę IO w Londynie, Katarzynę Milczarek. W czasie zawodów wręczono również nagrodę Polskiego Związku Hodowców Koni dla najelepszego konia z polskiej hodowli, został nim Rafaello GP. 

więcej

|Juz w ten weekend ruszają zawody halowe z cyklu JumpOFF Hipodrom

Jest to cykl zawodów halowych w skokach, który już od kilku lat rozgrywany jest na Hipodromie w sezonie jesienno-zimowym. Podczas zawodów będzie można zobaczyć zmagania jeźdźców wróżnym wieku, biorących udział w konkursach o zróżnicowanym poziomie trudnosci. Po każdym konkursie będzie można zobaczyć uroczystą dekorację zwyciezców - jeźdźców oraz koni. Na hali działac będzie restauracja Unicorn, zapraszamy także na stoisko z koszulkami drukowanymi w motywy jeździeckie. WSTĘP NA ZAWODY JEST BEZPŁATNY. 

więcej

|Zapraszamy na drugi weekend wyścigowy w Sopocie

W czasie drugiego weekendu wyścigowego rozegranych zostanie 14 gonitw. Panie zapraszamy do udziału w Konkursie Kapeluszy o nagrodę Totalizatora Sportowego, który odbędzie się w niedzielę, 22 lipca. Zgłoszenia przyjmowane będą na stoisku Farys Design.  Na dzieci czekać będzie specjalna strefa zabaw i przejażdżki na kucykach. Więcej o wyścigach można przeczytać na stronie: http://www.hipodrom.sopot.pl/pl/imprezy/wyscigi oraz na profilu na Facebooku: www.facebook.com/wyscigikonnesopot Zapraszamy! Hipodrom Sopot, ul. Polna 1 (wejście od ul. Polnej, przy rynku, parking wzduż ul. Polnej oraz wzdłuż ul. Łokietka). WSTĘP BEZPŁATNY 

więcej

|Kolejne międzynarodowe zawody w Sopocie

W dniach 21-24 czerwca odbyły się Międzynarodowe Zawody w Skokach CSI2*. Z kolei w dniach 29 czerwca - 1 lipca zapraszamy na Międzynarodowe Zawody w Ujeżdżeniu CDI 3*. W czasie zawodów odbędą się eliminacje do Mistrzostw Świata oraz konkursy dla młodych jeźdców. WSTĘP NA ZAWODY JEST BEZPŁATNY. 

więcej

|LOTTO CSIO Sopot 2018 za nami

Tegoroczne Międzynarodowe Zawody LOTTO CSIO 5* Sopot 2018 zostały rozegrane na terenie sopockiego Hipodromu w dniach 14-17 czerwca. WIĘCEJ... 

więcej

|Najważniejsze zawody w skokach przez przeszkody

CSIO to zawody o randze międzynarodowej, które rozegrane zostaną w Sopocie juz po raz dwudziesty pierwszy. Podczas tych zawodów, w niedzielę, 17 czerwca, odbędzie się niezwykle prestiżowy konkurs drużynowy Puchar Narodów (Longines FEI Jumping Nations Cup). Wezmą w nim udział drużyny z USA, Belgii, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Szwecji, Włoch oraz Polski.  Z kolei w piątek rozegrany zostanie najważniejszy konkurs zawodów, Grand Prix.  Zawody na sopockim Hipodromie to nie tylko sport. Na publiczność czekać będzie darmowa strefa zabaw dla dzieci, strefa relaksu, liczne stoiska handlowe oraz food trucki.  WSTĘP W CZWARTEK I W PIĄTEK JEST BEZPŁTNY.  W sobote i niedzielę bilety kosztowac będą: normalny 30 złotych, ulogy 15 złotych. Więcej informacji o zawodach na stronie: www.csio.sopot.pl    Zapraszamy! 

więcej

|Międzynarodowe i Krajowe Zawody WKKW

WKKW nazywany jeździeckim triathlonem, to jedna z olimpijskich konkurencji jeździeckich - bardzo wymagający sprawdzian wszechstronnego przygotowania konia i jeźdźca. Zawody WKKW zwyczajowo trwają trzy dni, podczas których zawodnicy biorą udział w trzech etapach: ujeżdżeniu, próbie terenowej (ang. cross country) oraz skokach przez przeszkody na parkurze.   Próba ujeżdżenia polega na wykonaniu odpowiednich figur na tzw. czworoboku, czyli specjalnie wygrodzonym placu. Ta elegancka dyscyplina kładzie specjalny nacisk na współpracę oraz wzajemne zaufanie konia i jeźdźca. Tutaj liczy się perfekcyjne opanowanie zachowań zwierzęcia oraz swoboda i elegancja. Nie bez powodu ujeżdżenie porównuje się do tańca. Próba terenowa rozgrywana jest na znacznie większym obszarze – jest to bieg w terenie urozmaiconym różnego rodzaju przeszkodami, także wodnymi. Jest to też najbardziej widowiskowa cześć tych zawodów, która przyciąga co roku rzesze fanów jeździectwa oraz osoby, które łączą kibicowanie z piknikiem na świeżym powietrzu.   Konkurs skoków stanowi z kolei próbę dokładności i kondycji konia. Każda zrzutka to punkty karne. Konkurs rozgrywany jest na placu zwanym parkurem, a wysokość i rodzaj przeszkód zależą od klasy zawodów.   Sopockie dwutygodniowe święto jeździectwa co roku przyciąga najlepszych zawodników z całego świata. Czy tak samo będzie w tym roku? Zapraszamy na Hipodrom, gdzie już niebawem będzie można się przekonać, kto w tym roku wystartuje w tych prestiżowych zawodach. Dla publiczności organizatorzy przewidzieli strefę food trucków oraz stoiska z gadżetami nie tylko jeździeckimi. Hipodrom Sopot, ul. Polna 1 27-29 kwietnia oraz 3-6 maja w godz. 9:00-17:00

więcej

|Sopockie csio awansuje

Tym samym Sopot znalazł się w niezwykle prestiżowym gronie ośmiu miast obok La Baule, Samorin, St Gallen, Rotterdam, Falsterbo, Hickstead i Dublina.  Pierwsza Europejska Dywizja w Pucharze Narodów to absolutna czołówka, odpowiednik piłkarskiej Ligi Mistrzów, do której zaliczane są tylko najwyżej oceniane zawody. Sam fakt, że CSIO 5* Sopot znalazło się w tym gronie potwierdza, jak wysoką pozycję na arenie światowej wypracował organizator tych zawodów, sopocki Hipodrom. To ogromne wyróżnienie jest ukoronowaniem wielu lat ciężkiej pracy, dzięki której sopockie zawody są bardzo wysoko cenione zarówno przez czołowych światowych zawodników, jak również przez władze Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI.

więcej

|Mikołajkowe PONY CUP na Hipodromie

W zawodach PONY CUP weźmie udział 50 jeźdźców z 12 ośrodków. W sumie czeka nas 100 przejazdów. Mikołajkowe PONY CUP Hipodrom Sopot składać się będzie z konkursów: Konkurs numer 1 Pony Games prowadzony dla dzieci nie jeżdżących samodzielnie Konkurs numer 2 Pony Games dla dzieci jeżdżących samodzielnie Konkurs numer 3 Konkurs skokowy MINI do 40 cm   Organizator zawodów: PONY CUP – EWOB Ewa Obrycka-Blaut Miejsce i termin zawodów: 10.12.2017 od godz. 10:00 teren Hipodrom Sopot ul. Polna 1 - Hala Pomarańczowa, wejście bramą główną od ul. Łokietka lub bramką dla pieszych od strony Żabianki. WSTĘP BEZPŁATNY    

więcej

|Halowy Puchar Polski w Sopocie

Prawie 300 koni przyjedzie do Sopotu na Ogólnopolskie Zawody w skokach przez przeszkody będące trzecią eliminacją Halowego Pucharu Polski. Zawody potrwają trzy dni, od piątku 10 listopada, do niedzieli. Listy startowe,  szczegółowy harmonogram oraz wyniki na żywo można śledzić na stronie www.zawodykonne.com. WSTĘP DLA PUBLICZNOŚCI JEST BEZPŁATNY

więcej

|Dzieje się na Hipodromie!

Bieżące informacje, komunikaty, wydarzenia, galerie zdjęć z zawodów i wiele wiele więcej o Hipodromie na: facebook.com/SopotHipodrom

więcej
/files/wyscigi_konne/_DSC8793.jpg

|Wyścigi konne Sopot 2017

Wyścigi odbędą się w dniach 15-16 oraz 22-23 lipca na terenie Hipodromu Sopot. Wejście bramą od ul. Polnej. SKM Sopot Wyścigi.

więcej
/files/csio/csio_sopot.JPG

|Bilety na CSIO 5* już w sprzedaży!

Bilety na CSIO Sopot 2017 są dostępne na www.tixer.pl. Będzie je można również kupić codziennie w kasach Hipodromu. Szczegółowe informacje o zawodach znajdują się na www.csio.sopot.pl

więcej

|JumpOFF Hipodrom 2016/2017

Już na początku października rozpoczynamy JumpOFF Hipodrom. Cykl 8 rozgrywek pucharowych zwieńczonych trzydniowym finałem 17-19 03 2017. Zawody będą odbywały się na Hali Pomarańczowej, wstęp wolny. 

więcej

|CSIO5* Sopot 2016

Ruszają Oficjalne Międzynarodowe Zawody w Skokach CSIO5* 2016. Więcej informacji na stronie www.csio.sopot.pl

więcej

|HUBERTUS

18 PAŹDZIERNIKA NA HIPODROMIE ODBĘDZIE SIĘ HUBERTUS, NA KTÓREGO WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!! KOSZT UCZESTNICTWA 30 ZŁ

więcej

|SKRZYDŁA TRÓJMIASTA!

Hipodrom Sopot i realizowane przez nas zawody zostały nominowane do Skrzydeł Trójmiasta w kategorii Trójmiasto dla każdego!

więcej

|Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu

Już w najbliższą sobotę i niedzielę tj. w dniach 29-30 marca, odbędą się Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu. Podczas dwóch dni zmagań, na płycie najnowocześniejszej hali jeździeckiej w Polsce, do rywalizacji stanie kilkadziesiąt par. Zawody trwać będę w sobotę i w niedzielę w godzinach 9:00-16:00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Zapraszamy

więcej

|Zawody Ogólnopolskie w Skokach przez przeszkody Hipodrom Sopot 21-23.03.2014 - niedziela

Witamy w trzecim i zarazem w ostatnim dniu Zawodów Ogólnopolskich w Skokach przez przeszkody Hipodrom Sopot . Właśnie trwa konkurs klasy P. Na godzinę 16:45 zaaplanowano konkurs Grand Prix. Dla publiczności przygotowano dodatkowe, bezpłatne atrakcji.  Zawody pony games dzieci na kucach. Najmłodszych fanów jeździectwa organizatorzy zapraszają na przejażdżki w niedzielę, w godz. 16-18 (atrakcja dodatkowo płatna, Hala Biała).

więcej

|Koncert Sylwii Grzeszczak

Zapraszamy Serdecznie na pierwszy na naszej hali koncert muzyczny. W dniu 25 maja br. wystąpi dla Państwa Sylwia Grzeszczak polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów.

więcej

|Seminarium ujeżdżeniowe 7-9 marca 2014

Hipodrom Sopot oraz Pomorski Związek Jeździecki w dniach 7-9 marca 2014 organizuje seminarium ujeżdżeniowe, które zainauguruje cykl szkoleń i konsultacji w naszym województwie.

więcej

|Wyjaśnienie opłat za zawody HZO-B2* 14-16.02.2014

  Dotyczy zawodów HZO-B2* 14-16.02.2014  Pragniemy poinformować, że w przypadku zgłoszenia konia do DR i MD (lub ŚR), obowiązującą opłatą jest opłata za DR. Za zaistniały błąd w panelu zgłoszeniowym uprzejmie przepraszamy.

więcej

|Biuro i magazyn na wynajem

  Mamy do wynajęcia pomieszczenia biurowe oraz magazyn! Zapraszamy do oglądania:) Kontakt: pan Arkadiusz Weckwert, nr tel. 607074933, mail: aweckwert@hipodrom.sopot.pl. Wejdź dalej aby pobrać ofertę!

więcej

|Nowe boksy

  Piękne, przestronne boksy dla koni w nowiutkich stajniach - zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty Pensjonatu dla koni! Przejdź dalej aby poznać szczegóły.

więcej

|Klinika Konia

Poszukujemy partnera w zakresie swtorzenia Kliniki dla Koni na sopockim Hipodromie. Wejdź dalej aby poznać szczegóły.

więcej

|Już za tydzień WKKW

Już za tydzień na sopockim Hipodromie odbędą się Międzynarodowe Zawody WKKW oraz Mistrzostwa Polski Seniorów, 02 - 04 sierpnia 2013: Piątek (02.08.2013) – eleganckie ujeżdżenie Sobota (03.08.2013) – emocjonujący cross Niedziela (04.08.2013) – skoki przez przeszkody Wstęp wolny! Główny Partner: Lotto Organizatorzy: Hipodrom Sopot Sp. z o.o. oraz Miasto Sopot

więcej

|Tor wyscigowy

W dniu 01.07.2013 przeprowadzono pomiar elastyczności toru: z badania wynika że w nowej i starej części elastyczność jest tak samo dobra! Informujemy również że kontrowersyjny wiraż wpołudniowo-wschodniej części bieżni został spłaszczony i odpowiednio wyprofilowany. Najświeższe zdjęcia toru w Galerii zdjęć!

więcej

|Wyścigi Konne 2013 wystawcy

Wszystkie osoby i firmy chętne do postawienia stoiska ze swoimi produktami lub usługami na czas Wyścigów Konnych Sopot 2013 zapraszamy do współpracy! Przejdź dalej by zobaczyć ofertę.

więcej

|Wystawcy WKKW sierpnień 2013

Wszystkie osoby i firmy chętne do postawienia stoiska ze swoimi produktami lub usługami na czas Międzynarodowych Zawodów we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego oraz Mistrzostw Polski Seniorów zapraszamy do współpracy! Przejdź dalej by zobaczyć ofertę.

więcej

|Stolik VIP na CSIO

Zapraszamy do rezerwacji stolików w strefie VIP podczas Oficjalnych Międzynarodowych Zawodów w Skokach CSIO*** Sopot 2013! Wejdź dalej by pobrać ofertę!

więcej

|Za tydzień CSIO

Już za tydzień rozpocznie się 60-ta edycja Oficjalnych Międzynarodowych Zawodów w Skokach Konnych przez Przeszkody CSIO*** Sopot 2013!

więcej

|CIC 28.04.2013

Dziś konkursy międzynarodowe w skokach przez przeszkdoy CIC*, CIC**, CIC***, szczegóły, godziny, listy startowe, wyniki - w zakładce Imprezy/Zawody/WKKW.Planowana dekoracja w najwyższym konkursie 3* o godzinie 15:00.Dodatkowo zapraszamy na Piknik Ekologiczny z mnóstwem atrakcji - czytaj więcej.

więcej

|Puchar Polski

Nasze kwietniowe Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego stanowią eliminację do Pucharu Polski WKKW!

więcej

|WKKW kwiecien 2013

Już w najbliższy piątek na sopockim Hipodromie rozpoczną się Międzynarodowe Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego! Serdecznie Państwa zapraszamy!   NOWOŚCI: Mamy zupełnie nowe przeszkody krossowe, w tym ponad 20 przeszkód prosto z Mistrzostw Europy z Malmo!!! Są też zupełnie nowe trasy crossu!   Atrakcję mamy także nie-końską - w niedzielę 28.04.2013 w godz. 11:00 - 15:00 na sopockim Hipodromie powstanie Miasteczko Ekologiczne Bliżej Eko, którego głównym organizatorem jest Radio Plus. ZAPRASZAMY!

więcej

|Wystawcy, stoiska na kwietniowe WKKW

Zapraszamy wszystkich chętnych do otawrcia stoiska podczas Międzynarodowych Zawodów we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego, które odbędą się w dniach 26 - 28 kwietnia 2013 na sopockim Hipodromie. Prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@hipodrom.sopot.pl. Dalej znajdziecie Państwo naszą ofertę.

więcej

|Już za tydzień WKKW

Już za tydzień, 26-28.04.2013 na sopockim Hipodromie odbędą się Międzynarodowe Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego!

więcej

|Konkurs Restauracja

W zakładkach: "Hipodrom Sopot/Przetargi" oraz "Biznes/Oferta dla inwestora" są do pobrania: przykładowy plan imprez na Hipodromie, informacja o naszych salach konferencyjnych oraz rzuty pomieszczeń. Zapraszamy do współpracy!

więcej

|Pytania i odp cz 3

W zakładce Przetargi publikujemy odpowiedzi na trzecią część pytań do przetargu na Dużą Halę.

więcej

|Wyjasnienia do dok

W zakładce Przetargi publikujemy Wyjaśnienia do dokumentacji projektowej z dn. 19.10.2012 r.

więcej

|Odpowiedzi na pyt 2-6

W zakładce Przetargi opublikowaliśmy drugą część odpowiedzi na pytania do przetargu na Dużą Halę, na pyt. 2-6.

więcej

|Konkurs Restauracja

W dniu 15.10.2012 Hipodrom Sopot ogłosił Konkurs na Operatora Restauracji na terenie obiektu - prowadzenie działalności gastronomicznej wraz z najmem lokalu w Trybunie Drugiej. Regulamin Konkursu i szczegółowe informacje w zakładkach: Biznes/Oferta dla inwestora lub Hipodrom Sopot/Przetargi. Zapraszamy do współpracy!

więcej

|Przeglady techniczne budynkow

Poszukujemy wykonawcy przeglądów technicznych budynków położonych na terenie sopockiego Hipodromu. Więcej informacji w rozszerzeniu lub zakładce Przetargi.

więcej

|Zmiana SIWZ nr 1

W zakładce Przetargi opublikowaliśmy pierwszą zmianę do treści SIWZ z dn. 08.10.2012.

więcej

|Zdjęcia z ZT-B 23.09.2012

Dzięki uprzejmości Zabookuj.eu w naszej Galerii opublikowaliśmy zdjecia z zawodów ZT-B z dnia 23.09.2012. Przejdź do: Galeria/Zawody i wyścigi/Skoki.

więcej

|Drugie ogłoszenie o przetargu na Budynek nr 2

W dniu 20.09.2012 Inwestor opublikował ogłoszenie o zamówieniu publicznym na budynek nr 2 - Halę Ujeżdżalni, tj. wykonanie robót budowlano-montażowych wraz z dostawą i montażem niezbędnych materiałów, urządzeń oraz wyposażenia, związanych z realizacją projektu pn. ”Rewitalizacja Historycznego Zespołu Hipodromu wSopocie wraz z remontem i rozbudową, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków EuropejskiegoFunduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Program Operacyjnego dlaWojewództwa Pomorskiego na lata 2007-2013” – Budynek nr 2 Hala Ujeżdżalni.

więcej

|Odpowiedzi na pyt cz.4

W zakładce Hipodrom Sopot/Przetargi publikujemy odpowiedzi na kolejne pytania (nr 64-66) do przetargu na Dużą Halę, cz. 4.

więcej

|Odpowiedzi na pyt cz.3

W zakładce Hipodrom Sopot/Przetargi publikujemy cz. 3 odpowiedzi na pytania do przetargu na Dużą Halę, pyt. 60-63.

więcej

|Odpowiedzi na pyt 12-59

W zakładce Hipodrom Sopot/Przetargi publikujemy odpowiedzi na drugą część pytań do przetargu na Dużą Halę, pyt. 12-59.

więcej

|Wystawa psów rasowych

W dniach 11-12 sierpnia 2012 na sopockim Hipodromie odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych organizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Sopocie.

więcej

|Odwołanie WKKW

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy że zmuszeni byliśmy odwołać planowane na 3-5 sierpnia 2012 Międzynarodowe Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.

więcej

|CISO*** Sopot 2012 zakończone!

W niedzielę 8 lipca 2012 rozegrany został ostatni konkurs zawodów CSIO*** Sopot 2012 - Grand Prix wygrał Olivier Robert na Belle Rock!

więcej

|Konkurs fotograficzny

KOŃkurs: Piąty żywioł - KOŃ!   Hipodrom Sopot ogłasza KOŃkurs pod tytułem "Piąty żywioł - koń" na fotografię najlepiej ukazującą żywiołowość, energię i piękno koni!

więcej

|Boksy podczas ZT-B

Uprzejmie informujemy, iż istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji boksów na ZT-B 27.05.2012r.  

więcej

|Nowy adres strony internetowej SKJ

Zmienił się adres strony internetowej Sopockiego Klubu Jeździeckiego - www.skjsopot.pl. Wraz ze zmianą domeny zmienił się także adres mailowy: skj@skjsopot.pl

więcej

|Szczęśliwego Nowego 2012 roku!

Szanowni Państwo, pragnę złożyć Państwu serdecznie życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz sukcesów  zawodowych w 2012 roku. Magdalena Rutkowska - Prezes Zarządu Hipodrom Sopot Sp. z o.o. wraz z pracownikami.

więcej