HIPODROM SOPOT

Live camera bar fbook bar en bar
 

Aktualności

|Komunikat dotyczący CSIO5* Sopot 2020

Szanowni Państwo,
Drodzy zawodnicy,
Drodzy kibice,

Międzynarodowe Zawody CSIO w Sopocie, to impreza z wieloletnią tradycją przyciągająca co roku czołowych zawodników z całego świata, a także tysiące fanów jeździectwa. Niestety ten rok zdominowany został przez epidemię, a nie jak zawsze sportowe emocje. W tych okolicznościach musimy wziąć odpowiedzialność za zdrowie zawodników, publiczności, wolontariuszy oraz wszystkich innych osób zaangażowanych w organizację zawodów. Biorąc pod uwagę obecną sytuację w naszym kraju i reszcie świata oraz niepewność najbliższych miesięcy, kontynuowanie przygotowań, w czasie gdy wszystkie nasze siły powinny być skierowane na walkę z wirusem, byłoby nieodpowiedzialne.

Mając na uwadze powyższe, Komitet Organizacyjny CSIO Sopot 2020 podjął decyzję o odwołaniu tegorocznych zawodów, które miały się odbyć w dniach 11-14 czerwca.

Decyzja ta jest dla nas niezwykle trudna, ale mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się przetrwać ten czas i w konsekwencji wyjdziemy z tego silniejsi i w pełni gotowi na nowe wyzwania jakie postawi przed nami kolejna edycja zawodów CSIO Sopot 2021.

Komitet Organizacyjny
CSIO Sopot 2020