HIPODROM SOPOT

Live camera bar fbook bar en bar
 

Aktualności

|KONKURS NA WIZUALIZACJE GRAFICZNĄ MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH DLA OFICJALNYCH MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODÓW W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY CSIO5* SOPOT 2015

Szanowni Państwo,

decyzją komisji Hipodrom Sopot Sp. z o.o. został rozstrzygnięty konkurs

 

NA WIZUALIZACJE GRAFICZNĄ MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH DLA OFICJALNYCH MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODÓW W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY CSIO5* i wybrana została praca złożona przez
Pana Tomasza Sorgowicza z Studio 102.

Szanowni Państwo, ze względu na chorobę jednego z członków komisji termin ogłoszenia wyników zostaje przesunięty na 14.10.2014. Przepraszamy za utrudnienia.

 

Hipodrom Sopot Sp. z o.o.  zaprasza grafików, projektantów, artystów plastyków, studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych oraz agencje reklamowe do udziału w  KONKURSIE NA WIZUALIZACJE GRAFICZNĄ MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH DLA OFICJALNYCH MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODÓW W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY CSIO5* SOPOT 2015. Autor najlepszej pracy zostanie nagrodzony!!. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się w linku poniżej. 

CSIO w Sopocie zyskało po raz pierwszy status 5* stając się jednocześnie najbardziej prestiżową i najwyższej rangi imprezą jeździecką  jaka rozegrana zostanie w Polsce. W przyszłym roku malowniczo położony sopocki Hipodrom odwiedzą największe gwiazdy jeździectwa. Pula nagród w konkursach wyniesie aż 1.600.000 zł a Sopot znajdzie się w czołówce miast na całym Świecie związanych z jeździectwem obok: Barcelony, Paryża, Londynu, Calgary czy Los Angeles. CSIO Sopot od lat towarzyszą ogromne emocje podczas których zmagania najlepszych par (koń i jeździec) ogląda około 12 tys widzów. Zawody te są także transmitowane na żywo przez Telewizję Polską i co warte podkreślenia honorowy Patronat na tą imprezą co roku obejmuje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. 

 

SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN KONKURSU