HIPODROM SOPOT

Live camera bar fbook bar en bar
 

Aktualności

|Międzynarodowe i krajowe zawody WKKW CCI, CNC odwołane

Drodzy zawodnicy, trenerzy, działacze i przyjaciele WKKW, z przykrością informujemy, że nie jesteśmy w stanie zorganizować naszych najbliższych zawodów WKKW.  Powodem naszej decyzji są zarówno bardzo restrykcyjne wymogi FEI dotyczące „POWROTU NA ZAWODY W EUROPIE PO EPIDEMII HERPES-WIRUSA”, jak i trudna sytuacja COVID w naszym województwie.

Fakt, że Hipodrom znajduje się w centrum miasta i po konsultacji z naszym delegatem weterynaryjnym zgodziliśmy się wszyscy, że nie jesteśmy w stanie w 100% sprostać wymaganiom FEI. Nie możemy pozwolić sobie na żadne ryzyko, że Wasze konie mogą być narażone na wirusa Herpes.

Ponadto sytuacja epidemiczna związana z wirusem covid-19 jest bardzo dynamiczna. Mając na uwadze, że WKKW to sport wysokiego ryzyka, nie chcemy, aby ktokolwiek czuł się zagrożony, gdy szpitale są teraz przepełnione.

W obliczu takiego ryzyka nie możemy zrobić nic innego jak tylko odwołać nasze zawody, z powodu czego jest nam bardzo przykro. Mając nadzieję na lepszą, zdrowszą przyszłość, do zobaczenia w wrześniu.