HIPODROM SOPOT

Live camera bar fbook bar en bar
 

Aktualności

|Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne zawody jeździeckie odbywające się na terenie zrewitalizowanego sopockiego Hipodromu. 

Już w najbliższą sobotę i niedzielę tj. w dniach 29-30 marca, odbędą się Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu. Podczas dwóch dni zmagań, na płycie najnowocześniejszej hali jeździeckiej w Polsce, do rywalizacji stanie kilkadziesiąt par.Gościem specjalnym imprezy i fundatorką pucharów w klasie L i P, będzie Pani Katarzyna Milczarek-Jasińska, czołowa zawodniczka dyscypliny ujeżdżenia, wielokrotna mistrzyni Polski oraz uczestniczka Igrzysk Olimpijskich. Podczas zawodów odbędą się dwa spotkania z naszym gościem, dedykowane dla dzieci i młodzieży a także wszystkich sympatyków tej dyscypliny jeździectwa. Spotkania odbędą się na antresoli Hali Pomarańczowej, w sobotę i niedzielę o godz. 14.00.

Dodatkową atrakcją dla milusińskich będą przejażdżki konne na konkursowym czworoboku Hali Pomarańczowej. Odbędą się one w niedzielę ok. godz. 14:45, tuż po spotkaniu z Panią Katarzyną Milczarek-Jasińską (atrakcja bezpłatna).

Zawody zostaną przeprowadzone na Hali Pomarańczowej sopockiego Hipodromu. Wejście na teren obiektu zlokalizowane jest od strony ulicy Łokietka, vis a vis Ergo Areny.

Sponsorami zbliżających się zawodów zostały następujące firmy: ArpavZabookuj.euExclusive Railing, ASE oraz Agencja Ochrony Mienia AS. Kolejni sponsorzy to TorpolFirma Stopa.

 

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.