HIPODROM SOPOT

Live camera bar fbook bar en bar
 

Aktualności

|Dodatkowy termin Regionalnych Zawodów w Skokach!!!

!!!PROPOZYCJE ZAWODÓW!!!

ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ PODCZAS

MIĘDZYNARODOWYCH I KRAJOWYCH ZAWODÓW WKKW

Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody przyciągają głównie jeźdźców z Pomorza, nie mniej jednak mile gościmy u siebie zawodników ze wszystkich zakątków Polski. Zdecydowanym atutem Sopockiego Hipodromu jest fakt, iż ośrodek po Rewitalizacji nabrał nowego, światowego wyglądu oraz zyskał nowoczesne stajnie z zapleczem socjalnym.

Szeroki wachlarz konkursów, które będą rozgrywane w Sopocie zaspokoi zarówno zawodników amatorów jak i tych najbardziej doświadczonych. Dzięki tym atutom

Sopockie Zawody Regionalne właściwie oprócz wysokości nagród pieniężnych nie różnią się niczym, od tych rozgrywanych na krajowym czy światowym poziomie.

Niebagatelny wpływ na poziom rozgrywanych zawodów ma fakt, iż nasze sopockie parkury projektuje znakomity specjalista w swojej dziedzinie Pan Arkadiusz Weckwert.

Na arenie konkursowej z najwyższej klasy podłożem kwarcowym rozegrane zostaną konkursy od klasy LL do C.

Najlepsze pary otrzymują pamiątkowe floo, czyli kolorową rozetę przypinaną do ogłowia konia oraz nagrody pieniężne, zaś pierwsze trzy osoby dodatkowo honorowane są pucharami. Pula nagród w zawodach jest ruchoma i zależy od ilości zgłoszonych par.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny

Godzina rozpoczęcia: około 13:30, po  zmaganiach WKKW