HIPODROM SOPOT

Live camera bar fbook bar en bar
 

Aktualności

|CIC 28.04.2013

Dziś konkursy międzynarodowe w skokach przez przeszkdoy CIC*, CIC**, CIC***, szczegóły, godziny, listy startowe, wyniki - w zakładce Imprezy/Zawody/WKKW.Planowana dekoracja w najwyższym konkursie 3* o godzinie 15:00.Dodatkowo zapraszamy na Piknik Ekologiczny z mnóstwem atrakcji - czytaj więcej.

więcej

|Puchar Polski

Nasze kwietniowe Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego stanowią eliminację do Pucharu Polski WKKW!

więcej

|WKKW kwiecien 2013

Już w najbliższy piątek na sopockim Hipodromie rozpoczną się Międzynarodowe Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego! Serdecznie Państwa zapraszamy!   NOWOŚCI: Mamy zupełnie nowe przeszkody krossowe, w tym ponad 20 przeszkód prosto z Mistrzostw Europy z Malmo!!! Są też zupełnie nowe trasy crossu!   Atrakcję mamy także nie-końską - w niedzielę 28.04.2013 w godz. 11:00 - 15:00 na sopockim Hipodromie powstanie Miasteczko Ekologiczne Bliżej Eko, którego głównym organizatorem jest Radio Plus. ZAPRASZAMY!

więcej

|Wystawcy, stoiska na kwietniowe WKKW

Zapraszamy wszystkich chętnych do otawrcia stoiska podczas Międzynarodowych Zawodów we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego, które odbędą się w dniach 26 - 28 kwietnia 2013 na sopockim Hipodromie. Prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@hipodrom.sopot.pl. Dalej znajdziecie Państwo naszą ofertę.

więcej

|Już za tydzień WKKW

Już za tydzień, 26-28.04.2013 na sopockim Hipodromie odbędą się Międzynarodowe Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego!

więcej